Lifting piersi

powiększanie piersi

Opis zabiegu podniesienia biustu

Przywróć piersiom
dawny wygląd

Twój biust stracił dawną jędrność? Chcesz wymodelować piersi, by przywrócić im atrakcyjny wygląd? Lifting biustu pozwoli ci pozbyć się kompleksów i wzmocni pewność siebie. Podniesienie piersi, zwane również mastopeksją, to coraz popularniejszy zabieg wśród kobiet. Decydują się na niego panie, które utraciły jędrny biust na skutek odchudzania, ciąży lub też procesów starzenia.

Podniesienie biustu to najszybszy i najlepszy sposób na odzyskanie kobiecości. Efekty będą widoczne niemal natychmiast. Konsultacja z chirurgiem plastycznym pozwoli na dobranie odpowiedniej techniki operacji do oczekiwań pacjentki. Przed operacją konieczne jest oczywiście wykonanie zalecanych badań.

Cena zabiegu

od 19 000 zł

Znieczulenie

Ogólne

Czas trwania

1,5-2 h

Pobyt w klinice

1 doba

Zdjęcie szwów

rozpuszczalne

Wizyta kontrolna

po 14 dniach

Zapytaj o szczegóły

W naszej Klinice lifting piersi wykonuje dr Łukasz Drozd oraz dr Aldona Stachura
Dr Aldona Stachura przyjmuje w Warszawie, Katowicach, Krakowie.
Dr Łukasz Drozd przyjmuje w Katowicach.

Opis zabiegu mastopeksji

Podnoszenie piersi trwa około 3 godzin i wykonywane jest w znieczuleniu ogólnym. Szczegóły korekty biustu uzależnione są od tego, jaka technika została wybrana. Najczęściej lifting piersi polega na wycięciu nadmiary skóry i gruczołu. Bywa, że niezbędna jest zmiana położenia brodawki piersiowej. Dodatkowo piersi można powiększyć umieszczając w nich odpowiedni implant.

Inna metoda obejmuje wykonanie nacięcia i uformowanie gruczołu piersiowego od wewnętrznej strony. Jeżeli chodzi o blizny, szwy są umieszczane w takich miejscach, aby były one niemal niewidoczne. Najczęściej ukrywa się je pod biustonoszem i są praktycznie niezauważalne.

Zalecenia po zabiegu

Rekonwalescencja

Umów się online na zabieg liftingu piersi

Aldona Stachura - ZnanyLekarz.pl
Łukasz Drozd - ZnanyLekarz.pl

Metamorfozy naszych pacjentów
plastyka piersi - przed i po

Przeciwwskazania

Badania

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Po operacji liftingu piersi należy szczególnie uważać na blizny pooperacyjne. Ze słońca można korzystać 2 tygodnie po operacji, ale należy wtedy zasłaniać blizny.

Do pływania w basenie czy w morzu można wrócić po miesiącu od  operacji.

Do ćwiczeń i aktywności fizycznej możesz zacząć wracać po 2 miesiącach od operacji. Pamiętaj, jeśli nie czujesz się na siłach, aby wracać do ćwiczeń odłóż ten termin. Aktywności typu jazda konna jest zakazana przez pół roku od operacji. A intensywnych treningów powinno się unikać przez 12 tygodni od operacji.

To pytanie jest często zadawane przez kobiety, które chcą poddać się operacji podniesienia piersi. W niektórych przypadkach karmienie piersią jest możliwe, jednak w większości przypadków specyfika wykonywanego zabiegu wymusza przeprowadzenie resekcji brodawki, co wiąże się z przecięciem przewodów mlecznych. A to uniemożliwia karmienie piersią.

Współżycie po operacji liftingu piersi lepiej odłożyć do 2 tygodni po operacji. Po tym czasie, jeśli rekonwalescencja przebiega pomyślnie można uprawiać seks.

Zwykle aparat na zęby nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu podniesnienia piersi. Aby uniknąć komplikacji, w naszej klinice prosimy swoje pacjentki o dostarczenie zaświadczenia o braku przeciwwskazań do operacji powiększania piersi od lekarza ortodonty.

Antykoncepcja nie jest przeciwwskazaniem do operacji podniesienia piersi. Ale, o stosowanej antykoncepcji należy poinformować lekarza na wizycie przed operacją.

Co powinnaś wiedzieć o liftingu piersi?

Operacja podniesienia biustu - ceny

Ile kosztuje podniesienie biustu? To zależy czy wykonany ma być lifting piersi bez implantów, czy chcemy piersi powiększyć dodatkowo wypełniaczami. Sam zabieg podniesienia biustu to wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Szczegółowe ceny znajdują się w zakładce Cennik, gdzie są też zamieszczone koszty innych operacji, np. zmniejszania piersi czy powiększania piersi implantami.

Lifting piersi – efekty

Efekty plastyki biustu widoczne są od razu po operacji, choć na rezultat końcowy trzeba poczekać kilka miesięcy. By cieszyć się pięknymi piersiami, trzeba stosować się do zaleceń po zabiegu, czyli unikać aktywności fizycznej przez 4-6 tygodni, przez 3 miesiące trzeba nosić specjalny stanik, który utrzymuje biust w odpowiedniej pozycji. Proces gojenia się ran może trwać nawet do roku. Efekty powiększania piersi i innych zabiegów widoczne są w zakładce Przed i po.

Podniesienie biustu w Katowicach

Chcesz zdecydować się na podniesienie biustu po ciąży lub twoje piersi zmieniły się wraz z wiekiem? Zapraszamy do naszej kliniki w Katowicach, gdzie wykonywany jest lifting piersi. W zakładce Kontakt dostępne są niezbędne informacje, by umówić się na konsultacje z jednym z naszych chirurgów plastycznych.

Ile kosztuje lifting piersi?

Dokładny cennik operacji podniesienia, liftingu piersi wyślemy na Twój adres e-mail.

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy, aby poznać ceny liftingu piersi

Klinika Katowice

Klinika Warszawa

Klinika Kraków

Adres i kontakt

Informacje

Realizacja