Lip Lift

usta

Opis zabiegu Lip Lift

Nowe usta
z trwałym efektem!

Marzysz o pełnych i zmysłowych ustach już na zawsze? Zabieg lip lift trwale powiększy twoje usta i sprawi, że będą one doskonale wymodelowane. Znikną też drobne zmarszczki wokół warg. Lip lift to świetna alternatywa dla wypełniaczy. Umów się na chirurgiczny lifting ust i ciesz się pięknym uśmiechem każdego dnia.

Mało inwazyjny zabieg podniesienia ust, a konkretnie górnej wargi, może być wykonywany na kilka sposobów. Wśród nich dużym powodzeniem cieszy się bullhorn lip lift. Technika na polega na zmniejszeniu odległości między górną wargą a podstawą nosa. W ten sposób można zauważalnie powiększyć i wymodelować usta. Równie popularna jest metoda corner lip lift, która podnosi opadające kąciki ust.

Cena zabiegu

Od 5 000 zł

Znieczulenie

Ogólne lub miejscowe

Czas trwania

1 h

Pobyt w klinice

Nie

Zdjęcie szwów

do 14 dni

Wizyta kontrolna

do 14 dni

W naszej Klinice zabieg lip lift wykonuje dr Łukasz Drozd oraz dr Aldona Stachura
Dr Aldona Stachura przyjmuje w Warszawie, Katowicach, Krakowie.
Dr Łukasz Drozd przyjmuje w Katowicach.

Opis zabiegu liftingu ust

Jak wygląda Lip Lift?

Chirurgiczne powiększanie ust to mało inwazyjny zabieg. Trwa on około godziny i zazwyczaj wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Chirurg dokonuje drobnych i precyzyjnych nacięć w zależności od wybranej techniki. Dzięki temu też blizna po lip lift jest niemal niewidoczna lub można ją doskonale przykryć makijażem.

Po zabiegu powiększania ust operacyjne występuje naturalny obrzęk, który trwa około tygodnia. Po ściągnięciu szwów pacjent musi pamiętać o regularnej zmianie opatrunków. A jak długo będą goić się usta po liftingu? Czas rekonwalescencji wynosi do 10 dni. Co istotne, pierwsze efekty lip lift są widoczne od razu po zabiegu i co najważniejsze – są one trwałe.

Zalecenia po zabiegu

Rekonwalescencja

Umów się online na zabieg Lip Lift - modelowania ust

Aldona Stachura - ZnanyLekarz.pl
Łukasz Drozd - ZnanyLekarz.pl

Lip Lift - metamorfozy naszych pacjentów
Zdjęcia przed i po Lip Lift

Przeciwwskazania

Badania

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Po zabiegu Lip Lift zostaje blizna, jednak jest ona mało widoczna, cienka i znajduje się w naturalnym załamaniu – pod nosem.
Zabieg Lip Lift najlepiej wykonać po zakończeniu leczenia ortodontycznego.
W pierwszym roku po zabiegu, ze względu na bliznę, odradzamy opalanie twarzy. W tym czasie należy stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną, najlepiej SPF 50+.

Co warto wiedzieć o zabiegu Lip Lift?

Lip lift – na czym polega lifting ust?

Najczęściej na plastykę powiek decydują się osoby dojrzałe, u których wraz z wiekiem skóra straciła na elastyczności i pojawiły się zmarszczki. Dotyczy to zarówno powiek górnych, jak i dolnych. W przypadku tych pierwszych najczęściej dochodzi do opadania skóry na oczy, w przypadku drugich przeważnie problem dotyczy tzw. worków pod oczami, które się usuwa podczas zabiegu. Warto dodać, że korekcja powiek może być też z powodzeniem stosowana u osób młodych, u których opadanie powiek jest uwarunkowane genetycznie.

Lip lift - przed i po

Efekty liftingu ust najlepiej zobaczyć na zdjęciach. W naszej galerii w zakładce Przed i po prezentowane są rezultaty trwałego powiększania ust. Uzupełnieniem zabiegu może być dodatkowo zastosowanie wypełniacza, np. kwasu hialuronowego, co przełoży się na jeszcze lepsze efekty powiększania ust.

Lip lift – cena

Ceny liftingu ust są uzależnione od kilku czynników, w tym od rodzaju znieczulenia. Wpływ na koszty ma również to, czy zastosowany będzie dodatkowy wypełniacz, np. kwas hialuronowy. W zakładce Cennik znajdują się szczegółowe ceny zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Lip lift Katowice – gdzie?

Szukasz kliniki chirurgii plastycznej, która zajmuje się liftingiem ust na Śląsku? W naszej klinice trwale powiększysz wargi, decydując się na lip lift. Dodatkowo możesz też skorzystać z opcji powiększania ust kwasem hialuronowym. Chcesz umówić się na konsultację z chirurgiem plastycznym? W zakładce Kontakt znajdziesz niezbędne do tego informacje.

Klinika Katowice

Klinika Warszawa

Klinika Kraków

Adres i kontakt

Informacje

Realizacja