Biegły sądowy z zakresy chirirgii plastycznej

Chirurg plastyczny, Specjalista medycyny estetycznej

dr n. med. Aldona Stachura

Jestem Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu, Specjalistą Chirurgii Plastycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny), Wydział Lekarski w Katowicach.

Doświadczenie chirurgii plastycznej zdobywałam w największych w Polsce ośrodkach leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej prowadzonych przez Konsultanta Krajowego ds. Chirurgii Plastycznej prof.dr hab. n med. Jerzego Strużynę w Łęcznej oraz Konsultanta Krajowego ds. Oparzeń dr n. med. Andrzeja Krajewskiego w Gryficach.

Dr Aldona Stachura przyjmuje swoich pacjentów w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Zadzwoń, umów się na wizytę.

Edukacja i staże

Po uzyskaniu tytułu Specjalisty Chirurgii Plastycznej wróciłam na Śląsk i Zagłębie, rozpoczynając pracę w Szpitalu Wojewódzkim w Sosnowcu. Od 2012 r do 2022 r byłam związana z Kliniką La Perla Warszawa, gdzie byłam  głównych chirurgiem plastycznym, obecnie  przyjmuję w warszawskiej Klinice OT.CO oraz w szpitalu Angelius Provita w Katowicach.

Uczestniczę w licznych polskich i międzynarodowych kursach i sympozjach naukowych z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Łączenie zarówno technik chirurgii plastycznej (operacyjnych) jak i medycyny estetycznej (nieoperacyjnych) pozwala mi osiągać najlepsze możliwe efekty dla konkretnego pacjenta.

Prywatnie lubię sztukę i kulturę – teatr, poezję, muzykę i architekturę. Moją wielką pasją są antyki.

Aldona Stachura - ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty lekarskie

Zobacz film o liposukcji!

Klinika Katowice

Klinika Warszawa

Klinika Kraków

Adres i kontakt

Informacje

Realizacja