specjalista USG Krzysztof Zemanek

Specjalista chirurgii ogólnej

lek. Krzysztof Zemanek

Jestem specjalistą z chirurgii ogólnej z wieloletnim  doświadczeniem. Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. W Klinice Stachura &Drozd w Katowicach zajmuję się wykonywaniem m.in. USG piersi, USG jamy brzusznej, USG tarczycy, USG ślinianek, USG węzłów chłonnych, USG tkanek miękkich.

W moich kompetencjach jest także wykonywanie w Klinice drobnych zabiegów chirurgicznych jak usuwanie tłuszczaków, włókniaków, pieprzyków, znamion. W Klinice chirurgii plastycznej w Katowicach zajmuje się konsultacjami chirurgicznymi. Na co dzień pracuję m.in. w szpitalu w Oświęcimiu.

Jestem także koordynatorem medycznym imprez masowych jak: Life Festiwal Oświęcim, Przystanek Woodstock, PolandRock Festiwal. Jestem miłośnikiem sztuk walki (mam zielony pas Taiho Jutsu Mamochi Ryu).

Edukacja i staże

Specjalizuję się w wykonywaniu diagnostyki ultrasonograficznej. W Klinice Stachura&Drozd przeprowadzam takie badania jak:

  • USG piersi;
  • USG jamy brzusznej;
  • USG tarczycy;
  • USG ślinianek;
  • USG węzłów chłonnych;
  • USG tkanek miękkich.

W klinice pracuję wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt ultrasonograficzny, dzięki temu badanie jest dokładne.

Mam za sobą liczne szkolenia potwierdzone certyfikatami, które pozwalają mi jeszcze lepiej wykonywać badania, dzięki czemu pacjentki Kliniki chirurgii plastycznej Stachura&Drozd mają pewność, że badanie USG przeprowadzono dokładnie .

Krzysztof Zemanek - ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty lekarskie

Adres i kontakt

Informacje

Realizacja