Modelowanie sylwetki, powiększanie pośladków Hyacorp Body

Modelowanie sylwetki kwasem hialuronowym

Na czym polega
modelowanie ciała
(HYAcorp body)?

HYAcorp Body to jedna z dostępnych na rynku marek wypełniaczy stosowanych podczas zabiegów pozwalających na modelowanie sylwetki. Produkty składają się w głównej mierze z kwasu hialuronowego oraz usieciowanego kwasu hialuronowego, czyli substancji, które występują naturalnie w ciele. Mają one zdolność do wiązania wody, co pozwala na zwiększenie objętości i kształtu ciała.

Zabieg modelowania sylwetki z HYAcorp body przeprowadzany jest jako iniekcje w jego określone partie. W zależności od preferencji pacjenta (pacjentki) i obszaru, który ma być modelowany, zastosować można miejscowe znieczulenie w postaci kremu znieczulającego lub iniekcji, co pozwala zminimalizować dyskomfort podczas podawania kwasu hialuronowego.

Co szczególnie ważne w naszej Klinice (Katowice, Kraków, Warszawa) zabieg modelowania ciała przeprowadzany jest przez lekarza medycyny estetycznej, co zwiększa bezpieczeństwa jego przeprowadzania.

Cena zabiegu

od 1800 zł

Znieczulenie

miejscowe

Czas trwania

od 30 minut

Wizyta kontrolna

niewymagana

Zabiegi modelowania ciała wykonuje dr Aldona Stachura w Katowicach, Krakowie, Warszawie

ZADZWOŃ by umówić się na konsultacje do dr Aldony Stachury w Katowicach, Warszawie, Krakowie

Modelowanie sylwetki kwasem hialuronowym

Jak poprawia sylwetkę?

Modelowanie ciała za pomocą HYAcorp Body może być stosowane w celu poprawienia różnych obszarów ciała. Dość popularnym zabiegiem jest modelowanie pośladków kwasem hialuronowym. Wypełnienie pozwala na zwiększenie ich objętości oraz uniesienie, przez co wydają się one bardziej pełne i zaokrąglone. Ponadto możliwa jest poprawa proporcji ciała w obrębie: bioder, talii, ud czy brzucha.

Zabieg modelowania ciała kwasem hialuronowym może być wykorzystywany do korekcji asymetrii ciała, a także jako sposób na pozbycie się występujących na nim zagłębień i nierówności, np. po liposukcji czy wypadkach.

Warto pamiętać, że decyzja o przeprowadzeniu procedury modelowania ciała za pomocą HYAcorp Body powinna być podejmowana po konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą w zakresie medycyny estetycznej. Będzie on w stanie ocenić indywidualne potrzeby i cele pacjenta (pacjentki) oraz zaproponować odpowiednie dla rozwiązania.

chirurgia plastyczna

Zalecenia po modelowaniu sylwetki HYAcorp body

Na zabieg HYAcorp Body możesz umówić się także online

W naszej Klinice w Katowicach zabiegi HYAcorp body wykonuje lekarz medycyny estetycznej.

Dr Aldona Stachura przyjmuje w Warszawie, Katowicach, Krakowie.

Aldona Stachura - ZnanyLekarz.pl

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu HYAcorp Body

FAQ - najczęściej zadawane pytania o HYAcorp Body

W przypadku modelowania ciała, również pośladków kwasem hialuronowy efekty widać niemal od razu. Kwas hialuronowy powoduje zaokrąglenie pośladków widoczne zaraz po zabiegu.

W naszej Klinice w Katowicach oraz w gabinetach w Krakowie oraz Warszawie zabieg modelowania ciała kwasem hialuronowym wykonuje lekarz medycyny estetycznej, który posiada uprawnienia do wykonywania zabiegów iniekcyjnych. Jesteśmy zdania, że zabiegi z zakresu medyny estetycznej powinny być wykonywane przez lekarza, m.in. dlatego, że tylko lekarz jest w stanie odpowiednio zareagować na  powikłania czy reakcje alergiczne, które mogą zdarzyć się po zabiegu.

Lekarz medycyny estetycznej w naszej Klinice w Katowicach oraz w gabinetach w Warszawie i Krakowie wykonuje znieczulenie skóry przy pomocy specjalnego kremu znieczulającego. Niestety, pomimo znieczulenia, podczas modelowania ciała pacjenci mogą odczuwać pewien dyskomfort.

Do zabiegu modelowania ciała nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Należy przygotować się na to, że skóra kilka dni po zabiegu będzie zaczerwieniona, mogą pojawić się obrzęki, siniaki.

Koszt zabiegu modelowania ciała kwasem hialuronowym jest zależny od ilości preparatu, którego użyto. Cena zaczyna się od kwoty 1800 zł.

Co warto wiedzieć o HYAcorp body?

Kto może mieć wykonany zabieg modelowania ciała?

Procedura modelowania ciała za pomocą HYAcorp Body jest przeznaczona dla osób, które chcą poprawić wygląd swojego ciała. Aby zabieg mógł być wykonany, muszą być spełnione takie warunki jak:

  • dobry stan zdrowia,
  • realistyczne oczekiwania co do rezultatów — wypełniacz może poprawić sylwetkę i kontury ciała, ale nie może zapewnić drastycznej zmiany,
  • brak przeciwwskazań — zalicza się do nich m.in.: ciążę, karmienie piersią, skłonność do tworzenia się blizn keloidowych, aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu czy uczulenie na składniki produktu.

Cena modelowania sylwetki kwasem hialuronowym w Stachura & Drozd Clinic

Koszt modelowania ciała kwasem hialuronowym w Katowicach, w Stachura & Drozd Clinic uzależniony jest od wielkości dawki substancji, która jest wprowadzana do ciała pacjenta, pacjentki. Do 10 mililitrów jedna ampułka (1 mililitr) to koszt 1800 zł, z kolei powyżej – 1500 zł. W związku z tym trudno wskazać jednoznacznie, ile kosztować będzie powiększanie pośladków kwasem hialuronowym czy modelowania brzucha, ponieważ jest to uzależnione od konkretnego przypadku. Na konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej w Katowicach, Warszawie lub Krakowie otrzymasz jasna odpowiedź na pytanie ile kosztuje zabieg modelowania sylwetki.

Klinika Katowice

Klinika Warszawa

Klinika Kraków

Adres i kontakt

Informacje

Realizacja